A+ A A-

Zubař, kterého se děti nemusí bát

Dětská stomatologie

Děti tvoří specifickou skupinu pacientů, která vyžaduje osobitý přístup a také spolupráci rodičů. Aktivní zapojení rodičů je důležité zejména v oblasti dentální hygieny, protože dětem je potřeba s čištěním zubů pomáhat.

Dětská stomatologie

Při ošetření dětských pacientů je naší prioritou získání jejich důvěry, kterou považujeme za nezbytnou podmínku kvalitního ošetření. Tato důvěra je rovněž zárukou zdravých zubů v dospělosti.

První návštěva u zubního lékaře

S pravidelnou docházkou k zubnímu lékaři je třeba začít co nejdříve. První návštěva u dětského stomatologa by měla být pouze seznamovací. Nejvhodnější je, proběhne-li první kontakt s vaším dítětem formou hry.

Moderní vybavení a příjemné prostředí, vlídný personál, hračky a speciální dárky pro děti pomáhají navázat kontakt s malým pacientem. Neocenitelnou pomůckou je analgosedace, která zbaví strachu bojácné děti.

Pozor na následující změny: Z důvodu zavedení nového zákona č.372/2011 (§35), který vešel v platnost od 1. dubna 2012 o podmínkách poskytování zdravotních služeb, jakékoliv zdravotnické služby nezletilým mohou být poskytovány pouze buď za přítomností obou rodičů, nebo je nutné mít od nepřítomného rodiče plnou moc. Notářské ověření není nutné.

 

Chci objednat dítě na prohlídku

Login

Register

User Registration
or Zrušit
Google +