A+ A A-

Stomatologie Kvalident

Vybavení naší stomatologické ordinaceZubní ordinace Kvalident v Praze 2 poskytuje komplexní péči o chrup pro děti a dospělé. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost pacientů, a proto používáme pouze nejnovější materiály a špičkové technologie:

  • estetické kompozitní výplně,
  • keramické korunky a fazety,
  • spolehlivé špičkové zubní implantáty,
  • šetrné bělení zubů a fluoridaci.

Moderní materiály a metody ve stomatologii

Současný rozvoj moderní vědy umožňuje široké využití jejích poznatků ve stomatologii. Zastaralý seznam výkonů a materiálů hrazených pojišťovnami však bohužel neumožňuje dosažení dlouhodobých uspokojivých výsledků. Podobná řešení lze hodnotit v nejlepším případě jako provizorní, v nejhorším jako škodlivá. Z uvedených důvodů zásadně nepoužíváme amalgám, obturaci kanálků pomocí jednoho čepu apod.

Zubní prevence

Přijďte na vstupní zubní prohlídku, během které vám rádi poskytneme odbornou konzultaci, a po ní od nás obdržíte dárek. Výsledkem prohlídky bude individuální plán sanace, estetické rehabilitace či prevence, který vám „ušijeme“ na míru. Používáme diagnostikování kazu pomocí laseru, šetrné digitální snímkování a moderní metody parodontologického vyšetření.

Přístrojové vybavení naší stomatogické ordinace

Využíváme moderní diagnostické metody s využitím mikroskopu, panoramického a 3D rentgenu. Jako jediná zubní klinika v ČR máme nejnovější sofistikované zařízení americké firmy BioResearch Inc., které slouží k diagnostikování a léčení nejrůznějších funkčních poruch orofaciální oblasti, zejména temporomandibulárního kloubu

Login

Register

User Registration
or Zrušit
Google +