12 ОЦЕНКА

Name

Katchka Diver

29. 3. 2019

1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда

Highly recommended! Was there few weeks ago for extraction of 2 "wisdom" teeth and got absolutely professional service from friendly team. No waiting time, everything runs on time, each client gets treatment in 100% quality. I have chosen this place as they offer some kind of light anaesthesia to avoid panic situations. If you suffer from that, this clinic is your best option!

Name

David Jack

9. 3. 2019

1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда

In seven decades of dentistry experience worldwide Dr Jurčenko ranks at the very top. He has performed 4 implants and two sinus lifts impeccably. I am astonished at his skill. The clinic is fantastically clean. Dr Jurčenko and his staff are not just completely professional but are also charming and patient. I do not regret my choice to come here from UK and unreservedly recommend Kvalident for its dental services.

Name

Jiří G.

7. 3. 2019

1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда

Dobrý den,
velice rád bych tím to poděkoval panu doktorovi i sestřičkám, které jsou úžasné. Přístup z jakým jsem se na vaší klinice setkal jsem popravdě ještě i zubaře nezažil.
Vždy jsem se zubařů bát a od dětství měl z nich strach, což se změnilo návštěvou vaší kliniky. Nelze, než si se hluboce uklonit a poděkovat Vám vše za maximálně profesionální a lidský přístup k pacientům. Děkuji Vám.

Name

Jana

17. 7. 2018

1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда 1 звезда

Včera jsem využila službu zubní pohotovosti (alveolitis po extrakci), ač nejsem pacientkou Kvalidentu, sestřička mě objednala na týž den. Konzultace a doporučení ohledně konzervativní domácí léčby byla zdarma. Pan doktor i sestřičky erudovaní, vstřícní a laskaví, prostředí dokonalé. (Pokud bych v Praze hledala stomatologa, mám jasno:-)
Pane doktore a sestřičko, ještě jednou moc děkuji a přeji, ať se vám daří.