11 review

Name

David Jack

9. 3. 2019

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

In seven decades of dentistry experience worldwide Dr Jurčenko ranks at the very top. He has performed 4 implants and two sinus lifts impeccably. I am astonished at his skill. The clinic is fantastically clean. Dr Jurčenko and his staff are not just completely professional but are also charming and patient. I do not regret my choice to come here from UK and unreservedly recommend Kvalident for its dental services.

Name

Jiří G.

7. 3. 2019

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Dobrý den,
velice rád bych tím to poděkoval panu doktorovi i sestřičkám, které jsou úžasné. Přístup z jakým jsem se na vaší klinice setkal jsem popravdě ještě i zubaře nezažil.
Vždy jsem se zubařů bát a od dětství měl z nich strach, což se změnilo návštěvou vaší kliniky. Nelze, než si se hluboce uklonit a poděkovat Vám vše za maximálně profesionální a lidský přístup k pacientům. Děkuji Vám.

Name

Jana

17. 7. 2018

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Včera jsem využila službu zubní pohotovosti (alveolitis po extrakci), ač nejsem pacientkou Kvalidentu, sestřička mě objednala na týž den. Konzultace a doporučení ohledně konzervativní domácí léčby byla zdarma. Pan doktor i sestřičky erudovaní, vstřícní a laskaví, prostředí dokonalé. (Pokud bych v Praze hledala stomatologa, mám jasno:-)
Pane doktore a sestřičko, ještě jednou moc děkuji a přeji, ať se vám daří.

Name

Michaela T.

10. 8. 2017

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Trhani zubu bylo za chvily hotove , vubec to nebolelo , super pristup , mila sestricka a moc hezky pan doktor