46 review

Name

Olena

17. 4. 2024

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Chtěla bych vyjádřit poděkování panu doktoru Maximu Jurcenko za vynikající provedený zákroky, a za profesionální, lidský empatický a laskavý přístup, a trpělivost.
Moc si vážím vynikající odbornosti pana doktora!
A také bych chtěla poděkovat všem sestřičkam za milé,profesionální, příjemné chování, a popřát celému tymu
Hodně štěstí,zdraví , lásky a pohody.
S úctou Olena Kokhanevych

Name

Sabina Adamičková

5. 4. 2024

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Pani doktorka Tothova-pečlivá a výsledek opět perfektní ,moc děkuji za kvalitní péči

Name

Jan Hanuš

12. 3. 2024

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Píši recenzi za handicapovaného syna.
Byli jsme na klinice Kvalident již potřetí, a mohu jen doporučit i poděkovat za profesionální péči a především lidský přístup s empatii.
Paní doktorka E. Kim je velmi laskavá, vstřícná a ochotná pomoci, i poradit. Opravy zubů umí tak, že nic nebolí a vše se dobře hojí. Moc jí za syna děkuji. Jako bonus je velmi půvabná žena.
Chtěla bych velmi poděkovat panu MUDr. R. Šachlovi, to je tak neskutečně lidský lékař, gentleman k pacientům, i doprovodu, jeho komunikace s dětmi je úžasná.
Na této klinice se mi líbí především přístup všech, od usměvavé a ochotné recepce, milý personál, i hezké prostředí, kde se cítíte dobře.
Budu se sem ráda a s důvěrou se synem vracet.
Hanušová Jana

Name

Lucie

12. 3. 2024

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star

Chtěla bych tuto kliniku vřele doporučit. Byly jsme tu se synem 4,5roku na ošetření v celkové anestezii. Úplně profesionální přístup jak k dítěti tak k nám rodičům, vše vysvětleno, syn se vůbec nebál a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Kdyby byla potřeba rozhodně se na kliniku vrátíme. Všichni jsou milý, ochotný a dělají svou práci skvěle. Děkujeme paní doktorce Tóthové která měla našeho syna na starosti. Tým anesteziologů byl úžasný pan doktor i paní doktorka nás uklidnili a věděli jsme že je syn v těch nejlepších rukách.takze jedno velké díky!!