22 hodnocení

Name

Jana Filipova

26. 8. 2022

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Pan doktor Jurcenko je pro mě nejen skvělý lékař, ale i člověk. Já měla panicky strach, ale díky přístupu pana doktora a personálu jsem se uklidnila a moooc děkuji. Dentální hygienu mi dělala Klára Zubkova a byla velmi trpělivá, milá, prostě zoubkova víla. Klinika je špičkově vybavena, mohu jen doporučit.

Name

Erika Kaiseršotová

14. 4. 2021

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Mám panický strach ze zubaře už od dětství, takže mám hrůzu i z dentální hygieny, se kterou jsem u jedné lékařky měla bolestivou zkušenost.
Paní doktorka Kim byla velmi trpělivá milá s citlivým přístupem. Provedení dentální hygieny bylo bezbolestné. Jsem ráda, že i tohoto zákroku jsem zde mohla dosta rajský plyn a provedení v lokální anestezii. Velmi uvítám, pokud se budu moci o bjednat k paní doktorce Kim jak na prohlídku, tak i na dentální hygienu.

Name

Lyudmyla Onyshchenko

21. 12. 2020

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Two years have passed since the treatment and prosthetics of my teeth with partial implantation in this clinic. During this period, I have never been washed, that I will have to go to another doctor. My doctor was Maxim Yurchenko and I recommend him to those who have complex prosthetics. This is an attentive and sensitive-patient doctor with high professionalism to his patients. I am very grateful to him and the nursing staff.

I congratulate Maxim Yurchenko and all the wonderful staff of the clinic with Merry Christmas and Happy New Year.

Take strength from the warmth of memories from Christmas past and look forward to gathering with friends and family once again in the coming New Year.

UK - London

Name

Marek Passler

20. 10. 2020

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Naprosto úžasná klinika! Mým zubařem je pan doktor Gavrikov a díky němu se z tolik obávané návštěvy zubaře stal příjemný zážitek a radost! Je vždy trpělivý, ochotný, empatický, důsledný a všechny jeho zákroky jsou zcela bezbolestné. Vždy při zákroku informuje o dalším kroku, upozorní kdy bude něco nepříjemné a neustále se ptá, zda je vše v pořádku, aby se pacient vždy cítil co nejlépe. Nemám zrovna vzorný chrup, ale i přesto jsem se nikdy nesetkal ani s minimálním náznakem nějakého odsouzení nebo pokárání, což platí i o ostatním personálu. Sestřičky jsou moc milé a každá návštěva je opravdovou radostí!

Vzhledem k současné situaci bych chtěl pochválit i perfektní přístup z hlediska ochrany před covidem. Kontrola příchozích pacientů, důkladná desinfekce a nošení respirátorů jsou samozřejmostí.

Kliniku určitě všem doporučuji, jsem maximálně spokojený!