24 hodnocení

Name

Marketa Vrbasova

27. 2. 2023

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Pro temer 8leteho syna jsem hledala schopnou, trpelivou a zkusenou zubarku, ktera syna osetri a spravi 2 trvale sestky bez dalsiho traumatu, ktere uz mel 2x za sebou. Pani dr.Tothova byla skvela a syn vse zvladl na 1. Pridali jsme vic anestezie na kazdy zoubek, vysvetlili kazdy krok a i kdyz vrtani prijemne nebylo tak vse bravurne zvladl i bez puvodne planovaneho osetreni s rajskym plynem a vi ze pani doktorka byla moc hodna a udelala co bylo nutne. Pani doktorka ziskala mou duveru a jiz zde registruji i dcerku a sebe.

Name

Patrik Bezdeka

12. 1. 2023

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Vrele doporucuji tutu stomatologickou kliniku Kvalident, zejmena Pani doktorku MDDr. Martinu Tóthovou, ktera je velmi profesionalni a dusledna, vsechny zakroky co jsem podstoupil byly naprosto bezbolestne.


I warmly recommend this dental clinic Kvalident particularly doctor Mrs Martina Tothova who is very professional and consistent.
All the procedures I went through were painless.

Name

Jana Filipova

26. 8. 2022

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Pan doktor Jurcenko je pro mě nejen skvělý lékař, ale i člověk. Já měla panicky strach, ale díky přístupu pana doktora a personálu jsem se uklidnila a moooc děkuji. Dentální hygienu mi dělala Klára Zubkova a byla velmi trpělivá, milá, prostě zoubkova víla. Klinika je špičkově vybavena, mohu jen doporučit.

Name

Erika Kaiseršotová

14. 4. 2021

1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda 1 hvězda

Mám panický strach ze zubaře už od dětství, takže mám hrůzu i z dentální hygieny, se kterou jsem u jedné lékařky měla bolestivou zkušenost.
Paní doktorka Kim byla velmi trpělivá milá s citlivým přístupem. Provedení dentální hygieny bylo bezbolestné. Jsem ráda, že i tohoto zákroku jsem zde mohla dosta rajský plyn a provedení v lokální anestezii. Velmi uvítám, pokud se budu moci o bjednat k paní doktorce Kim jak na prohlídku, tak i na dentální hygienu.