Rádi Vám pomůžeme zbavit se strachu ze zubaře v příjemném prostředí naší kliniky. Individuální, citlivý přístup naších odborníků a účinná lokální anestetika poslední generace tomu maximálně přispívají. Ve spolupráci se zkušeným anesteziologickým týmem poskytujeme i ošetření v analgosedaci nebo narkóze. Je to vhodné obzvláště pro pacienty s fobií, hendikepem a také pro děti, které nespolupracují při běžném ošetření.

Každá ordinace je vybavena moderním dentálním mikroskopem Zeiss, což umožňuje provedení veškerých zákroku s nejvyšší možnou precizností. Ošetření s mikroskopem je na naši klinice standardem (používáme ho při ošetření kazu, plnění kanálků, zhotovení korunek atd.) a nebereme za to žádný příplatek.

Používáme technologie a materiály splňující nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Z tohoto důvodu nespolupracujeme s pojišťovnami a zásadně nepoužíváme amalgám, obturaci kanálků pomocí jednoho čepu apod. Zastaralý seznam výkonů a materiálů hrazených pojišťovnami bohužel neumožňuje dosažení dlouhodobých uspokojivých výsledků. Podobná řešení lze hodnotit v nejlepším případě jako provizorní, v nejhorším jako škodlivá.

 

Svěřte se do rukou
zkušených specialistů!

Přijímáme nové pacienty

Objednat