A+ A A-

Zubní implantáty od předních výrobců

Informace o zubních implantátechPéče o zubní implantátyKvalita života se zubními implantáty

Zuby patří k nejdůležitějším faktorům, které mají velký vliv na kvalitu našeho života. Krásný úsměv, účinné žvýkání a jasná řeč ovlivňují fyzický a psychologický stav člověka. S touhou mít zdravý chrup přímo souvisí rozvoj poměrně nového směru zubního lékařství, dentální implantologie.

Implantace je optimálním řešením v případě ztráty jednoho, několika nebo všech zubů. V každé situaci je možné zvolit optimální zubní implantát podle typu, formy a rozměru defektu i finančních možností pacienta. Více o podmínkách a průběhu zubní implantace.

Dentální implantáty - moderní volba pro zubní náhradu

Používáme špičkové zubní implantáty od světoznámých výrobců: Alpha-Bio (Izrael), Straumann (Švýcarsko), Nobel Biocare (Švédsko). Od července 2014 nabízíme naším pacientům i spolupracujícím zubním ordinacím spolehlivé a cenově příznivé švýcarské implantáty Camlog a Conelog.

Alpha-BioTec

Zubní implantáty Alpha-Bio Tec

Zubní implantáty Alpha-Bio TEC (Izrael) spojují ty nejlepší charakteristiky různých systémů implantátů a nabízejí ideální poměr cena/kvalita.
Jedná se o extrémně pevný, odolný a vysoce biokompatibilní materiál (titan typu TI-6AI-4V ELI). Perfektní kvalita zubních implantátů Alpha-Bio je potvrzena četnými výzkumnými pracemi a mnohaletými klinickými zkušenostmi.

Implantát Alpha-Bio SPI

Firma Alpha-Bio vyrábí řadu typů spolehlivých a osvědčených implantátů, mezi nimiž je „vlajkovým“ modelem spirálový Alpha-Bio SPI. Unikátní konstrukce jeho závitů zajišťuje výjimečnou stabilitu v kosti, což je důležité zejména v případě provedení implantace ihned po extrakci zubu, při nedostatku kosti nebo okamžitém zatížení. Speciální pórovitý povrch implantátů přispívá k adhezi kostních buněk a dokonalé integraci v kostní tkáni.
Zvláštní důraz se klade na funkčnost a estetiku zubních náhrad zhotovených na implantátech Alpha-Bio. Konstrukce může být cementovaná, šroubovaná nebo snímatelná. Dokonalou estetiku získáme použitím bílých zirkonových pilířů v kombinaci s celokeramickými korunkami.

Zubní implantáty Straumann

Švýcarská společnost Straumann je světovým lídrem v zubní implantologii a regeneraci ústní tkáně. Ve svém oboru určuje krok a její zubní implantáty patří ve světě k nejpoužívanějším. Straumann jako průkopník mnoha z nejvlivnějších technologií v tomto oboru neustále inovuje a vylepšuje své produkty a postupy.

Simply doing more (Jednoduše děláme více)" je vůdčí zásada, jež charakterizuje způsob, jakým firma přistupuje ke svým produktům,
a zároveň vyjadřuje důležitost, která je přikládána každodenním službám pro odborníky i pacienty. Díky tomuto principu nabízí firma Straumann kvalitní řešení, která stomatologům umožňují poskytovat pacientům tu nejlepší možnou péči.
Každá komponenta Straumann® Dental Implant System® je řemeslně zpracována podle standardů nejvyšší kvality a zajišťuje dlouhodobou bezpečnost a spolehlivost.

Biocare

Nobel Biocare

Švédsko-americká korporace Nobel Biocare byla založena před více než 30 lety doktorem Branemarkem, zakladatelem dentální implantologie a moderních zubních náhrad. Nobel Biocare oficiálně spolupracuje s více než 50 akademickými institucemi a 600 nezávislými vědci z celého světa. Zubní implantáty vyrábí z biokompatibilního titanu a pilíře z titanu a keramických materiálů. Tyto implantáty mají různou povrchovou úpravu z titanu či hydroxyapatitu. Specialisty firmy byl vytvořen jedinečný biokompatibilní povrch TiUnite® pro spojení s kostí, který zajišťuje rychlou osteointegraci a vhojení implantátu. K know-how Nobel Biocare také patří technologie Immediate Function™, Soft Tissue Integration™ a systém Procera®.
NobelBiocare nabízí široké spektrum řešení a individualizaci práce pomocí kombinací různých typů implantátů, nástavců (abatmentů) a protetických konstrukcí.

Tato společnost zavedla jako první technologii NobelGuide - vložení implantátu bez řezu pomocí individuálních šablon, zhotovených na základě údajů tomografického vyšetření. Mezi výhody takové operace patří:

  • maximální pohodlí,
  • okamžitá funkce – pacient má nové zuby ihned po operaci,
  • minimální invazivnost díky „flapless“ chirurgii, malé až nulové pooperační obtíže,
  • méně návštěv v ordinaci, kratší čas strávený na křesle.

Desetiletá záruka na všechny zubní implantáty Nobel je svědectvím zodpovědného přístupu a péče firmy o pacienty.

Ceník zubních implantátů

Zavedení implantátu Alpha-Bio (Izrael) 11 500 Kč 426 €
Zavedení implantátu Conelog (Švýcarsko) 15 700 Kč 581,5 €
Zavedení implantátu Nobel Biocare (Švédsko-USA) 16 500 Kč 611 €
Zavedení implantátu Straumann (Švýcarsko) 17 800 Kč 659 €

 

Chci se objednat

Login

Register

User Registration
or Zrušit
Google +