Spolehlivé a kvalitní zubní implantáty

Zuby patří k nejdůležitějším faktorům, které mají velký vliv na kvalitu našeho života. Krásný úsměv, účinné žvýkání a jasná řeč ovlivňují fyzický a psychologický stav člověka. S touhou mít zdravý chrup přímo souvisí rozvoj poměrně nového směru zubního lékařství, dentální implantologie.

Implantace je optimálním řešením v případě ztráty jednoho, několika nebo všech zubů. V každé situaci je možné zvolit optimální zubní implantát podle typu, formy a rozměru defektu i finančních možností pacienta.

Používáme špičkové zubní implantáty od světoznámých výrobců: Alpha-Bio (Izrael), Straumann (Švýcarsko), Camlog (Švýcarsko), Nobel Biocare (Švédsko).

U pacientů s alergií na kovy aplikujeme moderní zirkonové implantáty Straumann Pure a Ceralog.

Dentální implantáty Nobel Biocare


Švédsko-americká korporace Nobel Biocare byla založena před více než 30 lety doktorem Branemarkem, zakladatelem dentální implantologie a moderních zubních náhrad. Nobel Biocare oficiálně spolupracuje s více než 50 akademickými institucemi a 600 nezávislými vědci z celého světa. Zubní implantáty vyrábí z biokompatibilního titanu a pilíře z titanu a keramických materiálů.

Specialisty firmy byl vytvořen jedinečný biokompatibilní povrch TiUltra® pro spojení s kostí, který zajišťuje rychlou osteointegraci a vhojení implantátu. Další unikátní technologií od Nobel Biocare je Xeal – speciální povrch abutmentu, který umožňuje přirůstání měkkých tkání.

Nobel Biocare nabízí široké spektrum řešení a individualizaci práce pomocí kombinací různých typů implantátů, nástavců (abatmentů) a protetických konstrukcí.

Dentální implantáty Camlog


Švýcarská společnost Camlog je výrobcem integrovaných systémů a produktů pro dentální implantologii. Je číslem 1 ve Švýcarsku, Rakousku a Německu. V celosvětovém měřítku jsou implantáty Camlog oblíbeny a mají za sebou velice úspěšnou historii, nejen díky optimálnímu poměru ceny a kvality. Přední pozici úspěšně obhajují dlouholeté zkušenosti v oblasti vědy a výzkumu, vysoké standardy kvality a řada know-how.

Dentální implantáty Straumann


Švýcarská společnost Straumann je světovým lídrem v zubní implantologii a regeneraci ústní tkáně. Ve svém oboru určuje krok a její zubní implantáty patří ve světě k nejpoužívanějším. Straumann jako průkopník mnoha z nejvlivnějších technologií v tomto oboru neustále inovuje a vylepšuje své produkty a postupy. Implantáty Straumann mají inovativní povrch SLActive, který zajišťuje 2 krát rychlejší vhojení a pevnější osteointegraci. Implantát zhotoven ze slitiny Roxolid (titan-zirkon).

„Simply doing more (Jednoduše děláme více)” je vůdčí zásada, jež charakterizuje způsob, jakým firma přistupuje ke svým produktům, a zároveň vyjadřuje důležitost, která je přikládána každodenním službám pro odborníky i pacienty. Díky tomuto principu nabízí firma Straumann kvalitní řešení, která stomatologům umožňují poskytovat pacientům tu nejlepší možnou péči.

Každá komponenta Straumann® Dental Implant System® je zpracována podle standardů nejvyšší kvality a zajišťuje dlouhodobou bezpečnost a spolehlivost.

Dentální implantáty Alpha-Bio


Zubní implantáty Alpha-Bio TEC (Izrael) jsou poměrně levné a spolehlivé implantáty, které nabízejí ideální poměr cena/kvalita.
Tyto implantáty jsou zhotoveny z pevného, odolného a vysoce biokompatibilního materiálu (titan typu TI-6AI-4V ELI). Perfektní kvalita zubních implantátů Alpha-Bio je potvrzena četnými výzkumnými pracemi a mnohaletými klinickými zkušenostmi.

Speciální pórovitý povrch implantátů přispívá k adhezi kostních buněk a dokonalé integraci v kostní tkáni.